naše logo

naše logo

Bakaláři

menu

úvodní stránka
školní rok
historie školy
učitelé
kontakty
dokumenty
inspekční zpráva ČŠI
školská rada
sportovní třídy
výuka cizích jazyků
školní družina + klub
školní jídelna
rozvrhy
akce, aktivity
ročníkové práce
galerie na chodbě
registr oznámení
akce + fotogalerie
projekty 110 let Břevnova
napsali o nás
napište nám
autor stránek

virtuální prohlídka

spolupracujeme


spolupracujeme




 

fotogalerie - 2015/2016


Školní kolo recitační soutěže

Ve čtvrtek 7. dubna 2016 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Celkem se zúčastnilo 55 recitátorů ve čtyřech kategoriích. Soutěžící si připravili verše od F. Hrubína, J. Žáčka. F. Villona, K. Havlíčka Borovského, J. Seiferta, K. J. Erbena, J. Bruknera, V. Vysockého aj. Program byl velmi pestrý, děti byly pečlivě připravené a snažily se, a tak porota neměla vůbec lehký úkol a to, vybrat vždy tři nejlepší z každé kategorie. 

Soutěž nakonec dopadla následovně, celkem bylo oceněno 29 žáků:

I. kategorie (2. a 3. třídy):
1. místo: Albert Dvořák, Sára El-Hussein, Leila Bajramovič, Miky Krejzlík, Kristina Procházková, Žofie Ivasienková, Alžběta Lukášová
2. místo: Vladimír Palička, Vojtěch Bagar, Karolina Lovčinská, Adriana Kožená
3. místo: Aida Achedžak, Barbora Matějková

II. kategorie (4. a 5. třídy):
1. místo: Tereza Bohuňková, Barbora Hrabáková 
2. místo: Alexandra Paličková
3. místo: Adéla Smětalová, Kristýna Plecháčková, Michaela Dubská, Barbora Lovíšková

III. kategorie (6. a 7. třídy):
1. místo: Natálie Opletalová, Jiří Kolínský, Simona Malaková
2. místo: Šimon Němec
3. místo: Dóra Keszler

IV. kategorie (8. a 9. třídy):
1. místo: Jan Kolínský
2. místo: Bernet Idinová, Lukáš Kocian
3. místo: Jakub Krejsa

Všem vítězům a zúčastněným blahopřejeme a těšíme se na veršování zase příští školní rok.




 

úřední e-deska

spolupracujeme

Etická škola

Finančně gramotná škola

Vybudování přírodní učebny v objektu ZŠ Marjánka

video

fotografie

Hasičská stanice

Národní technické muzeum

Výtvarná výchova 5.A

Křest knihy

Divadlo Fígl v ŠD

Kouzelník Marko

Plavecko-běžecký pohár

2. AE + 2. C - Divadlo kouzel Pavla Kožíška, Líbeznice

Dýně a Halloween
ve 2.B

Drakiáda ve 2.B

Čteme spolu

Štefánikova hvězdárna

Náprstkovo muzeum

Poděkování p. Chludovi

V rámci výtvarné výchovy navštívila třída 4. A Colloredo Mansfeldský palác

V rámci výtvarné výchovy navštívila třída 4.A Bílkovu vilu

Malý TeamGym junior

Halloween v 1. B

Fotografický den 6. C

8.A a 8.B ve vodárně

Koupili jsme prales :-)

Návštěva Archeologického parku v Liboci

Halloween

Třeťáci na Ekofarmě Čapí hnízdo

8.C - střípky z června 2015

Červen 7.B + 7.C

7.A na návštěvě
ve stacionáři DIAKONIE
ve Stodůlkách

Návštěva Zoo s druhým cizím jazykem

Druháci v červnu

Druháci na Hrad!

Třicetiletá válka

Shromáždění
s Večerníčkem

Divadlo v 1.B

Pirátská škola v přírodě

Projekt „Voda
pro budoucnost“

Zatmění Slunce a 3.A

6. A a 7. B v rámci projektu Velká válka 1914 – 1918
na výstavě v Národním technickém muzeu

Třeťáci a žáci 1.B podnikli vánoční exkurzi do svíčkárny

Cottbus

Školní výlet 2.A a 2.B - Velikonoce s kocourem Mikešem

1.A + 1.B na velikonočním výletě

Bruslení sportovních tříd

Druháci v Přerově

Vánoční dílny v Písecké bráně 1. tříd

Mistrovství ČR
ve sportovní gymnastice mužských složek

MEMORIÁL JANA GAJDOŠE

Výlet za praotcem Čechem

Secese a symbolismus

60. výročí založení Střední školy civilního letectví

Cyril a Metoděj

Žáci 8.B na školním pozemku při budování venkovního posezení…

Škola v přírodě
4.A a 4.B

Šumava - výlet 8.A

Jak si hrajeme
ve školní družině?

Berušky se připravují na soutěž

Závod dvojic o pohár Prostějova

Společenské chování

Národní památník
na Vítkově

Kde se bere energie

Výlet za čerty

Memoriál Jana Gajdoše

Mise Vyšehrad

Ladronka

3.B na Šumavě

5. A se šesťáky
v Aquapalace
v Čestlicích

Divadlo jazyků – středa

Divadlo jazyků – úterý

Divadlo jazyků – pondělí

Divoký západ

Atentát na Heydricha – 70

Druháci a projekt "Pohádková Praha"

Výlet třídy 9.A

DEN S IZS